Szybki kredyt dla zadłużonych – gdzie szukać i jak otrzymać?

Uzyskanie kredytu mając zadłużenie nie należy do łatwych. Banki, które dokładnie i skrupulatnie sprawdzają bazy odmawiają klientom, którzy według ich oceny są lub mogliby być niesolidni. Jedynym i korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firm pożyczkowych, które w swoich ofertach posiadają propozycje również dla osób widniejących w bazach.

Kredyt dla zadłużonych – co warto wiedzieć?

W opinii wielu osób, uzyskanie szybkiego kredytu dla zadłużonych nie jest możliwe. Stwierdzenie to nie jest jednak zgodne z prawdą. Otrzymanie pożyczki widniejąc w bazach nie jest wcale procesem długim i trudnym. Firmy pożyczkowe znane i cenione z tego, że wymagają minimum formalności chcą zachować swoje standardy i oferować je każdemu klientowi, bez względu na jego sytuację. Dlatego otrzymanie szybkiego kredytu jest nie tylko możliwe, ale i łatwo dostępne. Dla wielu klientów do główny czynnik decydujący o zaciągnięciu zobowiązania. Według raportu Citi Handlowy:system telewizji szpitalnej jak obejść

  1. dla aż 54 proc. ankietowanych ważna jest możliwość uzyskania gotówki szybciej niż w banku

  2. dla 36 proc. istotne jest minimum formalności.

Szybki kredyt dla zadłużonych – jak otrzymać?

Skarbnicą korzystnych ofert jest oczywiście internet. Warto zapoznać się z rankingami chwilówek oraz z informacjami dostępnymi bezpośrednio na stronie firmy pożyczkowej. Otrzymanie zobowiązania to zaledwie kilka kroków, które wykonać można w kilkanaście minut. W przypadku osób zadłużonych proces ten przebiega równie sprawnie:

  • wskazanie danych osobowych w formularzu

  • wypełnienie oświadczenia o dochodach, które nie wymaga potwierdzeń w postaci dodatkowych dokumentów

  • potwierdzenie tożsamości w postaci przelewu weryfikacyjnego

  • rozmowa z przedstawicielem firmy (niektóre instytucje pomijają ten krok)

  • otrzymanie gotówki na konto, jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

    Jak widać, proces ubiegania się o pożyczkę dla osób zadłużonych niemal nieróżni się od korzystania ze standardowych ofert. Oświadczenie jest wymagane, by instytucja finansowa mogła ocenić ryzyko udzielenia zobowiązania.